Zajímavá.cz

Reference mých klientů

Napsali o mně

easytouk.com
Vidím to jako dnes – zadal jsem “originální webové stránky“ a Google mi vyjel nabídku pana Totzauera. S výsledkem jsem byl opravdu MILE překvapen. Nejenže mi pan Totzauer udělal několik návrhů a vše jsme řešili cca měsíc, kdy po mě nechtěl žádné peníze (a stálo ho to určitě dost času – už jen to emailování se mnou :-)
Všechno šlo poté dost rychle. Pomohl mi přepsat texty obsahující klíčová slova, celkově vše upravit a zaměřit se na cílové skupiny mých klientů, nový vzhled, propagaci, atd.
Touto referencí bych Vám, pane Totzauere, chtěl za veškerý čas a práci poděkovat. Je vidět, že své práci rozumíte a já sám jsem Váš kontakt předal dvěma potencionálním klientům, kteří by chtěli webové stránky upravit.

Josef Holoubek - Práce v Anglii

vtcentrum.cz
Zkusili jsme pro propagaci stránek jednu (nejmenovanou) velkou firmu a ta se nám o viditelnost stránek začala starat. Jakákoli úprava však byla těžko proveditelná, protože obchodní zástupce nevěděl co technicky jde, správce webu nemohl bez souhlasu ředitelky téměř nic udělat a ředitelka byla údajně vždy na služebních cestách. Správce webu nám zacílil místo vyhledávání podle svojí pozice, což vzhledem k geografické poloze (Praha a Střední Čechy) by bylo asi v pořádku, kdyby nebyl správce webu z Karviné. Usoudil jsem, že klientů autoškoly se sídlem v Praze a Středních Čechách asi moc nebude a měl snahu toto řešit. Po telefonátu s paní ředitelkou Matisskovou, se kterou jsem chtěl tuto chybu řešit, jsem pocítil neskutečnou aroganci ke klientovi, který už musí platit, protože má uzavřenu smlouvu. Po vypovězení smlouvy s (nejmenovanou) firmou jsem oslovil Tomáše a požádal jej o jeho služby. Tomáš dodal svoje znalosti a vědomosti, stránky jsme přepracovali a pod jeho taktovkou je spustili. Za ty samé peníze, co si účtovala předchozí firma nám najednou stoupla návštěvnost stránek trojnásobně, změny na stránkách jsou prováděny takřka on-line, počet zákazníků stoupl. Mohu všem jenom doporučit.
Tomáši, jen tak dál...

Bc. Václav Volf - Autoškola a školicí středisko VT centrum

amakord.cz
Tomáš před několika měsíci předělal naše webové stránky a nyní stránkám dělá reklamu za skvělé peníze. Od té doby jsme již realizovali spoustu velkých zakázek. Mohu všem doporučit!

Tomáš Běhunek - Stavební firma Amakord

rucnimytiplus.cz
Pan Totzauer pomohl naší společnosti zviditelnit stránky o ručním mytí vozu a zvýšit povědomí o kvalitních službách, které nabízíme. Pan Totzauer rozumí své práci dokonale a expresně dokáže vyřešit záležitosti týkající se svého oboru. Využití jeho služeb doporučuji i dalším potencionálním klientům a pevně věřím, že s ním bude naše společnost spolupracovat i nadále. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchu.

Ing. Hrant Harutjunjan - Ruční mytí aut

transrapid.cz
Pana Tomáše Totzauera jsme si našli na internetu. Byla to skutečně skvělá volba. Naše web stránky jsou nyní moderní a přehledné. Se vším nám vzorně poradil a spoustu věcí vyřešil za nás. Budeme moc rádi, když bude naše stránky nadále spravovat. Nehledě na to, že je finančně velmi přijatelný, je i komunikativní, přátelský a své věci skutečně rozumí. Všem vřele doporučujeme!!

Mgr. Alena Bláhová a Renée Kubešová - Překladatelská agentura Transrapid

tmca.cz
cituji email zaslaný klientem 7. 10. 2015:

Dobrý den.
Přijměte prosím mojí omluvu, že jsem Vám příliš nedůvěřoval ohledně účinnosti kampaně! Při fakturaci za správu kampaně si prosím připočtěte 1000,-Kč jako premii. A nyní bych Vás požádal o zrušení slevové akce na webových stránkách, obratem - uschovejte k dalšímu použití. ;-) Pokud vše půjde dále stejným tempem, tak na konci tohoto týdne přestaneme stíhat dělat cenové nabídky.

Lukáš Kabele - Stavitelství Lukáš Kabele

psychologickecentrum.cz
Chtěl bych poděkovat panu Totzauerovi za pečlivou tvorbu mé stránky psychologickecentrum.cz a to i přesto, že jsem ho dost proháněl :-) ...myslím, že ho můžu doporučit svým známým.

PhDr. Petr Knopp - Psychologická poradna

nataliesykorova.cz
Pana Totzauera jsem objevila pro ročním hledání tvůrce webu. Ukázalo se totiž, že vůbec není jednoduché najít někoho, kdo vytvoří přehledné, elegantní a funkční stránky za velmi příznivý peníz. Pan Totzauer mé požadavky splnil – a to v jedné osobě. Je vstřícný, pracuje rychle, rozumí své práci. Snaží se najít optimální řešení a pokud po něm požadujete něco, co z profesionálního hlediska tvorby webu není optimální, a já-zadavatel-laik to, samozřejmě, nevím, řekne to. Není slepým vykonavatelem Vašich služeb, ale partnerem, který hledá a nalézá řešení. Toho si velmi cením. Pro jeho přístup a znalosti všem, kdo hledají doporučuji!

Mgr. Natalie Sýkorová, DiS. - provoz webu byl ukončen

tanecni-pro-dospele.cz
Výborná spolupráce, Tomáš se podílel na tvorbě grafiky i obsahu stránek. Nejprve udělal analýzu toho, co lidé, které zajímá tančení na webu zadávají a pak nám na míru navrhl schéma stránek. Jakýkoli náš požadavek okamžitě řeší a tak stránky ve spolupráci s ním neustále vylepšujeme a zdokonalujeme. Tomáše mohu všem doporučit.

Ing. Jolana Stádníková - Amatérský taneční klub Praha

Vlastní projekty

Mimo práci pro klienty se věnuji také vytváření celosvětově úspěšných zábavních webů.

unijokes.com
Unijokes.com je obrovská databáze vtipů. Nejpopulárnější je v USA, UK, Canadě. Spolupracuji s Google a dalšími americkými reklamními agenturami.

Unijokes.com

onelinefun.com
OneLineFun.com je web s tisíci nejrůznějšími vtipnými hláškami a slovními přesmyčkami. Nejpopulárnější je v USA, Autrálii a na Novém Zélandu.

OneLineFun.com

solveordie.com
SolveOrDie.com je stránka pro lidi co rádi hádají hádanky všech obtížností. Obsahuje nejznámější hádánky jak pro děti, tak dospělé.

SolveOrDie.com

Specializuji se na tvorbu webů a online marketing pro malé a střední firmy

Nabízím kvalitní služby za atraktivní ceny.

Mám zájem o služby