Reference mých klientů

Specializuji se na tvorbu webů pro malé a střední firmy. Nabízím kvalitní služby za atraktivní ceny.

  • TMCA.cz
  • Psychologickecentrum.cz
  • Unijokes.com
  • Radydociziny.com
  • KorekturySvehla.cz
  • NatalieSykorova.cz
  • Tanecni-pro-dospele.cz
  • OneLineFun.com

Napsali o mně

Na doporučení kamaráda jsem využil služby pana Totzauera pro tvorbu webu, kompletní web byl hotov přibližně za 2 týdny i se spoustou úprav z mojí strany. Byl jsem nadšený především z časové flexibility pana Totzauera, perfektní komunikace a bleskových úprav na webu. Po žádosti o jakoukoliv úpravu na webu byla tato změna provedena v řádech maximálně desítek minut od zadání požadavku. S tak vstřícným jednáním jsem se dlouho nesetkal. Při jakékoli další tvorbě nebo úpravě webu se budu obracet znovu na pana Totzauera a mohu ho vřele doporučit všem a doporučovat ho sám budu! To vše za poloviční cenu oproti původní nabídce od nejmenované firmy na tvorbu webu.

Ing. Marek Bouška - Hlídání dětí Praha 1

Pan Totzauer pomohl naší společnosti zviditelnit stránky o ručním mytí vozu a zvýšit povědomí o kvalitních službách, které nabízíme. Pan Totzauer rozumí své práci dokonale a expresně dokáže vyřešit záležitosti týkající se svého oboru. Využití jeho služeb doporučuji i dalším potencionálním klientům a pevně věřím, že s ním bude naše společnost spolupracovat i nadále. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchu.

Ing. Hrant Harutjunjan - Ruční mytí aut

Chtěl bych poděkovat panu Totzauerovi za pečlivou tvorbu mé stránky psychologickecentrum.cz a to i přesto, že jsem ho dost proháněl :-) ...myslím, že ho můžu doporučit svým známým.

PhDr. Petr Knopp - Psychologická poradna

Pana Tomáše Totzauera jsme si našli na internetu. Byla to skutečně skvělá volba. Naše web stránky jsou nyní moderní a přehledné. Se vším nám vzorně poradil a spoustu věcí vyřešil za nás. Budeme moc rádi, když bude naše stránky nadále spravovat. Nehledě na to, že je finančně velmi přijatelný, je i komunikativní, přátelský a své věci skutečně rozumí. Všem vřele doporučujeme!!

Mgr. Alena Bláhová a Renée Kubešová - Překladatelská agentura Transrapid

Službami pomoci lidem v Anglii se zabývám více jak tři roky a asi po roce a půl jsem si říkal, že by to chtělo lepší webovky. Začínal jsem na wbs.cz, kde jsem si později zaplatil trošku lepší verzi. Přesto to nebylo ono.
Různě jsem asi další rok a půl googlil a hledal tu ideální firmu nebo jedince, co mi webovky vylepšil a samozřejmě, aby to také moc nestálo. Nabídka je (bohužel???) opravdu velká a konkurence vysoká – ten nabízí to, ten zase to a člověk neví (připadal jsem si jak v cukrárně, kde si mohu vybrat jen jedno cukrátko, ale všechno je přece tak dobré :-).
Vidím to jako dnes – zadal jsem “originální webové stránky“ a google mi vyjel nabídku pana Totzauera. Nevím, jestli mi bylo hned jasné, že toho využiju, ale rozhodně jsem napsal (jako prvnímu ze všech) email s mojí poptávkou a požadavky (sám tomu vůbec nerozumím, takže moje požadavky byly asi takové: chtěl bych, aby to vypadalo dobře, byly tam nějaké obrázky, aby to šlo v googlu rychle vyhledat, atd. atd. atd.). S výsledkem jsem byl opravdu MILE překvapen. Nejenže mi pan Totzauer udělal několik návrhů a vše jsme řešili cca měsíc, kdy po mě nechtěl žádné peníze (a stálo ho to určitě dost času – už jen to emailování semnou :-).
Všechno šlo poté dost rychle. Pomohl mi přepsat texty obsahující klíčová slova, celkově vše upravit a zaměřit se na cílové skupiny mých klientů, nový vzhled, propagaci, atd.
Touto referencí bych Vám, pane Totzauere, chtěl za veškerý čas a práci poděkovat. Je vidět, že své práci rozumíte a já sám jsem Váš kontakt předal dvěma potencionálním klientům, kteří by chtěli webové stránky upravit.

Josef Holoubek - Práce v Anglii

Pana Totzauera jsem objevila pro ročním hledání tvůrce webu. Ukázalo se totiž, že vůbec není jednoduché najít někoho, kdo vytvoří přehledné, elegantní a funkční stránky za velmi příznivý peníz. Pan Totzauer mé požadavky splnil – a to v jedné osobě. Je vstřícný, pracuje rychle, rozumí své práci. Snaží se najít optimální řešení a pokud po něm požadujete něco, co z profesionálního hlediska tvorby webu není optimální, a já-zadavatel-laik to, samozřejmě, nevím, řekne to. Není slepým vykonavatelem Vašich služeb, ale partnerem, který hledá a nalézá řešení. Toho si velmi cením. Pro jeho přístup a znalosti všem, kdo hledají doporučuji!

Mgr. Natalie Sýkorová, DiS. - Návrhy zahrad

Se spoluprací s Tomášem jsem velmi spokojen, neboť vytvořil dle mého zadání velmi přehledné a graficky hezké webové stránky moderního střihu se zaměřením na jazykovou korekturu českých textů. Navíc Tomáš vždy velmi operativně reagoval na mé požadavky k drobným změnám textů. S klidným svědomím ho mohu doporučit pro tvorbu webových stránek.

Zdeněk Švehla - Korektury textu

Výborná spolupráce, Tomáš se podílel na tvorbě grafiky i obsahu stránek. Nejprve udělal analýzu toho, co lidé, které zajímá tančení na webu zadávají a pak nám na míru navrhl schéma stránek. Jakýkoli náš požadavek okamžitě řeší a tak stránky ve spolupráci s ním neustále vylepšujeme a zdokonalujeme. Tomáše mohu všem doporučit.

Ing. Jolana Stádníková - Amatérský taneční klub Praha

Tomáš mi vytvořil webové stránky a je nadále jejich správcem. Při jejich tvorbě jsem mu vysvětlil specifika svého oboru a společně jsme pak pracovali na jejich rozvržení tak, aby byly pro mé potenciální zákazníky přehledné a srozumitelné. Jejich návštěvnost je díky Tomášově správě velmi dobrá a moji zákazníci mě tak dobře najdou. Mohu ho vřele doporučit, jeho práce je profesionální a navíc bezvadně komunikuje, takže veškeré jednání se nese ve velice přátelském duchu.

Ing. Pavel Štěpán - Odpadový hospodář

Naše stránky jsme měli designově pěkné. Zkusili jsme pro jejich propagaci jednu (nejmenovanou) velkou firmu a ta se nám o viditelnost stránek začala starat. Jakákoli úprava však byla těžko proveditelná, protože obchodní zástupce nevěděl co technicky jde, správce webu nemohl bez souhlasu ředitelky téměř nic udělat a ředitelka byla údajně vždy na služebních cestách. Správce webu nám zacílil místo vyhledávání podle svojí pozice, což vzhledem k geografické poloze (Praha a Střední Čechy) by bylo asi v pořádku, kdyby nebyl správce webu z Karviné. Usoudil jsem, že klientů autoškoly se sídlem v Praze a Středních Čechách asi moc nebude a měl snahu toto řešit. Po telefonátu s paní ředitelkou Matisskovou, se kterou jsem chtěl tuto chybu řešit, jsem pocítil neskutečnou aroganci ke klientovi, který už musí platit, protože má uzavřenu smlouvu. Po vypovězení smlouvy s (nejmenovanou) firmou jsem oslovil Tomáše a požádal jej o jeho služby. Tomáš ocenil krásnou grafiku stránek a jejich propracovanost (není a nebyla to práce nejmenované velké firmy). K tomu dodal svoje znalosti a vědomosti, stránky jsme přepracovali a pod jeho taktovkou je spustili. Za ty samé peníze, co si účtovala předchozí firma nám najednou stoupla návštěvnost stránek trojnásobně, změny na stránkách jsou prováděny takřka on-line, počet zákazníků stoupl. Mohu všem jenom doporučit.
Tomáši, jen tak dál...

Bc. Václav Volf - Autoškola a školicí středisko VT centrum

Tomáš před několika měsíci předělal naše webové stránky a nyní stránkám dělá reklamu za skvělé peníze. Od té doby jsme již realizovali spoustu velkých zakázek. Mohu všem doporučit!

Tomáš Běhunek - Stavební firma Amakord